درباره شرکت امداد آسانبر بهساز کیش

صفحه اصلی » درباره ما

احد صابری - امداد آسانبر بهساز کیش

احد صابری

مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره

آقای احد صابری به نمایندگی از شرکت فن گستران گروه آپادانا آسانبر به سمت مدیر عامل نایب رئیس هیئت مدیره

احمد کتابفروش - امداد آسانبر بهساز کیش

احمد کتابفروش

رئیس هیئت مدیره

رئیس سندیکای صاحبان کیش
عضو انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان کیش
رئیس هیئت مدیره شرکت بهساز ابنیه کیش

سعید کتابفروش - امداد آسانبر بهساز کیش

سعید کتابفروش

عضو هیئت مدیره

مدیر عامل شرکت بهساز کیش
مدیر عامل شرکت صنایع غذایی آداک مارکت کیش

مهدی صابری - امداد آسانبر بهساز کیش

مهدی صابری

عضو علی البدل هیئت مدیره

مدیر فنی شرکت فن گستران گروه آپادانا آسانبر

شرکت امداد آسانبر بهساز کیش در نمایشگاه


آسانسورها از جمله فناوری‌هایی هستند که در زندگی روزمره ما به عنوان یک وسیله نقلیه بسیار مهم شناخته می‌شوند. با گسترش شهرها و افزایش تعداد ساختمان‌ها، آسانسورها به عنوان یک ابزار اساسی در برقراری ارتباط بین طبقات مختلف ساختمان‌ها شناخته شده‌اند. فناوری‌های جدیدی برای بهبود کارکرد و ایمنی آسانسورها ارائه شده است، از جمله سیستم‌های هوشمند که توسط حسگرهای مختلف و نرم‌افزارهای پیشرفته کنترل می‌شوند. همچنین، از تکنولوژی‌هایی مانند پله‌برقی و بالابرها نیز برای حرکت در فضاهای بسته و بیرون از ساختمان‌ها استفاده می‌شود.

شرکت امداد آسانبر بهساز کیش
شرکت امداد آسانبر بهساز کیش
شرکت امداد آسانبر بهساز کیش
شرکت امداد آسانبر بهساز کیش
شرکت امداد آسانبر بهساز کیش
شرکت امداد آسانبر بهساز کیش

یک نام تجاری کلاسیک بر اساس تکنولوژی ایجاد کنید


شرکت امداد آسانبر بهساز کیش (سهامی خاص) به شماره ثبت 14142 و شماره پروانه طراحی و مونتاژ 4000814906 از وزارت صنایع در قالب شخصیت حقوقی نمایندگی شرکت خارجی مورخ 1399/8/3 با مشارکت شرکتهای فن گستران گروه آپادانا آسانبر عضو رسمی سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران و دارای پروانه طراحی و مونتاژ از وزارت صنایع و شرکت بهساز کیش از فعالین با سابقه و معتبر در حوزه ابینه و صنعت ساختمان در جزیره زیبای کیش با هدف ایجاد تحولی بنیادی در صنعت آسانسور و پله برقی کشور به ویژه جزیره زیبای کیش همگام با دانش و فن آوری روز دنیا و ارائه خدمات دقیق و حرکت امن و آرام و دلنشین برای هموطنان عزیز تأسیس گردید. شرکت آپادانا گروپ با حضور افرادی دارای تجربه در زمینه ساخت ، طراحی ، مونتاژ و تجارت آسانسور و پله برقی و با دانش فنی و مدیریتی ناشی از سوابق عملکردی طی ده های گذشته در این زمینه با هدف رشد و نو اوری و حضور در بازارهای داخلی و خارجی صنعت آسانسور و پله برقی در سال 1375 پای به عرصه فعالیت گذاشت. این شرکت در راستا پیشبرد اهداف و گسترش فعالیت هایش به عنوان یکی از نخستین شرکتهای سطح اول کشور عضو در سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران و اولین دارنده پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور موفقیت های افتخار آمیزی نظیر اختراع، نوآوری ، طراحی آسانسورهای خاص ، تولید قطعات انحصاری وارداتی را در کارنامه خود دارد.

کارگاه‌های مدرن، دستگاه‌های تولید و تشخیص صدا، پشتیبانی‌های مهمی را برای توسعه پایدار این شرکت فراهم می‌کنند. این شرکت به طور مداوم ورود به فناوری‌ها را تقویت می‌کند، دارای یک مرکز تحقیقات فناوری مهندسی آسانسور و یک مرکز تحقیقات فناوری کنترل آسانسور است، دارای یک تیم تحقیق و توسعه عالی است و یک الگوی جدید با ظرفیت تحقیق و توسعه قدرتمند و نوآوری ایجاد می‌کند. این شرکت به طور مداوم ساخت فرهنگ‌های شرکتی را ترویج می‌کند، آگاهی از کیفیت، آگاهی خدمات و آگاهی حفاظت از انر ژی و حفاظت از محیط زیست را تقویت می‌کند، بر عملکرد یکپارچه و مدیریت علمی مردم محور پافشاری می‌کند و با سازگاری با محیط زیست، راحت، ایمن و هوشمندانه با محصولات و خدمات جدید به نوع بشر خدمت می‌کند.

+4

سرعت آسانسور 10+ متر بر ثانیه

+60

128+ متر ارتفاع برج آزمایش

+5000

ظرفیت تولید سالانه 15000+ مجموعه

Ningbo Yushu Fuji Elevator Co., Ltd. در منطقه محور ترافیک "مثلث طلایی" در شانگهای، هانگژو و نینگبو - منطقه توسعه اقتصادی خلیج هانگژو در شهر Cixi، نینگبو، یکی از 100 شهرستان (شهر) برتر واقع شده است. در کشور موقعیت جغرافیایی برتر و حمل و نقل فوق العاده راحت است.